سال نو
واحد نمونه استانی
کارافرین نمونه
صنعت برتر
کنسانتره شتر
کنسانتره بز
شترمرغ
تفاهم گهردانه و ایزی بایو
افتخارات شرکت
بنر قرمز افغان
کلیه محصولات جم پرو
کیفیت برتر

بازرسان برزیلی در روسیه برای تایید کارخانه های گوشت این کشور

بازرسان امنیت گوشت برزیل از کارخانه های فراوری گوشت روسیه بازرسی می کنند زیرا این کشور تصمیم دارد واردات گوشت گاو و طیور را از این کشور تایید کند.
راسلخوزنادزور(Rosselkhoznadzor)، مرکز نظارت بر دامپزشکیروسیه، اعلام کرد که یک هیئت برزیلی کار بازرسی از کارخانه های گوشت جنوب غربی روسیه واقع در منطقه بریانسک (Bryansk) را به اتمام رسانده است.
بازرسان گوشت برزیلی تصمیم دارند در تاریخ ۶ تا ۱۶ فوریه با سیستم های تولیدی گوشت روسیه آشنایی پیدا کنند تا ارزیابی کنند چه چیزی در صنعت گوشت به عنوان سطح تعادل شناخته می شود. این بررسی ها قبل از این صورت می گیرد که کشوری شروع به واردات برخی محصولات کشاورزی کند تا تضمین نماید که صادرکننده استانداردهای مشابهی برای سلامت حیوانات،تولید، درمان و سلامت دارد.
راسلخوزنادزور همچنین اعلام کرد که نتایج اولیه بازرسی را از هیئت برزیلی دریافت کرده است اما مشخص نکرده که توصیه یا نگرانی ای وجود داشته یا خیر.
منطقه ولادیمیر ابلست
قرار است هیئت برزیلی تا تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۷ تعدادی از فارم ها و کارخانه های منطقه ولادیمیر ابلست (Vladimir Oblast)، واقع در ۲۰۰ کیلومتری شرق مسکو، را بازدید کند.
ملاقات نهایی در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۷ انجام می شود و قرار است در آن در مورد نتایج بازرسی مذاکره شود.
برزیل به دلیل تب خوکی آفریقایی واردات خوک و فرآورده های خوک را از روسیه ممنوع کرده است اما واردات طیور و گوشت گاو را بررسی می کند.

ITPnews

ارسال نظرات

لطفا نظر خود را ارسال فرمایید