سال نو
واحد نمونه استانی
کارافرین نمونه
صنعت برتر
کنسانتره شتر
کنسانتره بز
شترمرغ
تفاهم گهردانه و ایزی بایو
افتخارات شرکت
بنر قرمز افغان
کلیه محصولات جم پرو
کیفیت برتر

تبلیغ روی گوشت گاو قیمت آن را بالا برد

نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز در اصفهان گفت: تبلیغ روی گوشت گاو و جایگزین کردن به جای گوشت گوسفند باعث بالا رفتن قیمت آن شد.
اصغر پورباطنی اظهار داشت: قیمت گوشت گوسفند در حال حاضر روی ۳۶ هزار تومان باقی مانده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون گوشت فراوان است اما به دلیل اینکه گوسفند قیمت بالایی دارد نمی‌توانیم قیمت گوشت قرمز را پایین بیاوریم، ادامه داد: بخاطر عید که گوشت قرمز تا ۳۶ هزار تومان نیز رسید، هم اکنون روی این قیمت ثابت مانده است اما با این تفاوت که در عید به ضرر قصاب بود اما امروز برای قصاب ضرری ندارد.
نایب رئیس اتحادیه گوشت قرمز در اصفهان در پاسخ به اینکه آیا گوسفند فراوان شده است و دیگر کمبودی نداریم، اعلام کرد: گوسفند فراوان است اما هنوز وارد بازار نشده و اگر هم اکنون گوشت در قصابی‌ها می‌بینید به دلیل رکود بازار و عدم توانایی مردم در خرید گوشت گوسفندی است که قیمت ثابت مانده است.
وی در این ارتباط که چرا قیمت را پایین نمی‌آورید، گفت: وقتی گوسفند به قیمت گزاف به فروش می‌رسد نمی توان قیمت گوشت قرمز را پایین آورد.
پورباطنی با اشاره به اینکه نظارتی روی قیمت گوسفند نیست و هر کس به یک قیمتی می‌فروشد، ادامه داد: از سوی دیگر شاهد صادرات گوسفند یا با مجوز یا بی مجوز هستیم که با گزارشی که پارسال دادیم جلوی این کار گرفته شد.
وی همچنین در این خصوص که چرا اتحادیه و جهاد کشاورزی با وجود مضراتی که گوشت گاو دارد به دلیل گران شدن گوشت گوسفند مردم را به سمت خرید گوشت گاو هدایت کردند، گفت: بله گوشت گاو کراهت دارد و به خاطر تبلیغاتی که چند ماه اخیر روی گوشت گاو شد قیمت آن نیز افزایش یافت.
ITPnews

ارسال نظرات

لطفا نظر خود را ارسال فرمایید