سال نو
واحد نمونه استانی
کارافرین نمونه
صنعت برتر
کنسانتره شتر
کنسانتره بز
شترمرغ
تفاهم گهردانه و ایزی بایو
افتخارات شرکت
بنر قرمز افغان
کلیه محصولات جم پرو
کیفیت برتر

افتخارات

کسب رتبه سوم توسط تیم شرکت گهردانه شرق در مسابقات فوتسال جام  رمضان مشهد

هرساله با شروع ماه مبارک رمضان و فرصت و فراغتی که معمولا بعد از افطار برای ورزشکاران به وجود می آید، رقابت هایی در رشته های مختلف ورزشی برگزار می شود . امسال نیز مسابقات مختلفی در شهرهای استان خراسان رضوی برگزار شد که یکی از این مسابقات برگزاری مسابقات فوتسال بود.

مسابقات فوتسال جام رمضان مشهد که با حضور ۷۲ تیم از ابتدای ماه مبارک رمضان در سالن شهید بهشتی و چند سالن دیگر آغاز شده بود، با اعلام تیم‌های برتر به کار خود پایان داد. در پایان این مسابقات، تیم مرکز مشاوره صنعتی به مقام اول رسید، تیم بنیان‌سازان بتن دوم شد و تیم‌های شرکت گهردانه شرق و جزیره لی در جایگاه‌های سوم و چهارم ایستادند. گفتنی است مسابقات فوتسال جام رمضان در بیش از ۱۰ سالن  شهر مشهد برگزار شد که هیأت فوتبال شهر مشهد تنها  مجری رقابت‌ها در سالن  شهید بهشتی بود و با ۵ سالن دیگر مشهد، برای در اختیار گذاشتن داوران، همکاری می‌کرد.

اتمام نهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و شیلات مشهد با انتخاب شرکت گهردانه شرق به عنوان غرفه برتر

نهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و شیلات ایران با حضور فعالان بخش خصوصی و دولتی کشور و شرکت هایی از کشورهای همسایه نظیر افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان و عراق در محل دائمی نمایشگاه های مشهد و در فضایی به وسعت ۱۵ هزار مترمربع به بیش از ۱۳۰ شرکت تخصصی در پنج سالن نمایشگاه بین المللی مشهد اختصاص یافت که این شرکت ها از استان های تهران، اصفهان، فارس، خوزستان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اراک، قم، البرز، قزوین، خراسان جنوبی، سمنان، ایلام، لرستان و خراسان شمالی و … در این نمایشگاه حضور یافتند.  گروه تولیدی و بازرگانی گهردانه شرق با حضور در نمایشگاه به عنوان غرفه برتر انتخاب و  پذیرای مهمانان ویژه از سراسر کشور و همچنین کشورهای  مجاور بود. در طی  روزهای برگزاری نمایشگاه ، شرکت گهردانه شرق با استقبال با شکوه حدود ۱۵۰۰ مراجعه کننده  در زمینه دام، طیور و آبزیان روبرو شد و کادر حاضر در غرفه ، پاسخگوی این عزیزان بودند.

شما عزیزان می توانید عکس های مربوط به غرفه و مهمانان شرکت گهردانه شرق را در صفحه گالری سایت مشاهده فرمایید.