سال نو
واحد نمونه استانی
کارافرین نمونه
صنعت برتر
کنسانتره شتر
کنسانتره بز
شترمرغ
تفاهم گهردانه و ایزی بایو
افتخارات شرکت
بنر قرمز افغان
کلیه محصولات جم پرو
کیفیت برتر

سالن بهار – غرفه ۱۳- چهارم تا هفتم مهرماه ۱۳۹۲- نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه بین المللی مشهد در نظر دارد نهمین  نمایشگاه بین المللی صنعت مرغداری، دامپروری، شیلات و آبزیان مشهد را با مشارکت فعال سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی، سازمان دامپزشکی خراسان رضوی، اتحادیه ها و تشکلهای مرتبط برگزار نماید.

 نقش و تاثیراین صنعت در توسعه پایدار و همه جانبه به عنوان یکی از ارکان استراتژیک  کشور غیر قابل انکار است. انجام برنامه ریزیهای ملی و فرا ملی و استفاده هرچه بهتر از ظرفیتهای ناشناخته و گسترش استفاده بهینه از قابلیت های موجود این بخش نیازمند ایجاد یک تحول اساسی  و نگرش جامع به پدیده اطلاع رسانی است.
پرداختن به این موضوع امکان برنامه ریزی های دقیق و جامع و جزءنگر را در تمام سطوح و زیر بخش های این صنعت فراهم می آورد. درحاشیه برگزاری نمایشگاه  نشستهای تخصصی ، کارگاهها و سمینارهای علمی توسط نمایشگاه بین المللی مشهد، شرکتهای حاضر در نمایشگاه و همچنین سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی  به  انجام خواهد رسید که با عنایت و اطلاع رسانی گسترده به کلیه فعالین این بخش موجبات حضور متخصصین ، کارشناسان و مسئولین کشور و استان رافراهم می گرداند.

 این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد و از تاریخ ۷-۴ مهرماه ۹۲ و از ساعت ۱۶ الی ۲۱ برگزار خواهد شد.

در این راستا گروه تولیدی و بازرگانی گهردانه شرق نیز با شرکت در این نمایشگاه و ارائه سمینارها و کارگاههای تخصصی توسط تیم علمی شرکت مذکور، آماده ارائه محصولات خود و تازه های علمی این صنعت است.

ارسال نظرات

لطفا نظر خود را ارسال فرمایید