صنعت برتر
کنسانتره شتر
کنسانتره بز
شترمرغ
تفاهم گهردانه و ایزی بایو
افتخارات شرکت
بنر قرمز افغان
کلیه محصولات جم پرو
کیفیت برتر

عرضه مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در خراسان رضوی آغاز شد

مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از آغاز توزیع مرغ منجمد طرح تنظیم بازار با نرخ مصوب در سطح این استان خبر داد.
سید احمد دلقندی افزود: نرخ مرغ منجمد توزیعی هر کیلوگرم ۵۵ هزار ریال برای عاملان فروش، در سطح عرضه در مشهد به قیمت ۵۸ هزار ریال و در شهرستانها با احتساب نرخ حمل ۵۹ هزار ریال است.
وی ادامه داد:مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در مشهد در سطح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و دو واحد سیار و فروشگاههای پشتیبانی امور دام انجام می شد اما از امروز علاوه بر فروشگاهها و نمایشگاههای عرضه مستقیم کالای بهاره بهره برداران غرفه های میادین شهرداری، فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی مصرف کارکنان دولت و نیز واحدهای صنفی هم آن را عرضه می کنند.
مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی همچنین گفت: میزان ذخیره گوشت مرغ در استان مناسب است بنابراین مشکلی برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی وجود ندارد.
وی افزود: طی ایام تعطیلات آتی نیز در قالب کشیکهای نوروزی مرغ مورد نیاز مردم از طریق مراکز فروش و تعاونیها تامین و عرضه می شود.
دلقندی کیفیت گوشت مرغ توزیعی را صادراتی و تاریخ مصرف آن را ماندگاری بیش از سه ماه ذکر و در مورد وضعیت گوشت قرمز هم بیان کرد: در این بخش نیز ذخیره سازی خوبی انجام شده و محدودیتی برای عرضه در سطح خراسان رضوی وجود ندارد.
وی ادامه داد: بر اساس نرخ مصوب هر کیلوگرم گوشت قرمز مخلوط وارداتی با قیمت ۲۲۵ هزار ریال به مراکز توزیع عرضه می شود و نرخ گوشت گوساله داخلی منجمد نیز هر کیلوگرم ۲۱۵ هزار ریال در سطح عاملان فروش تعیین شده است.
مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: مراکز عرضه گوشت و مرغ منجمد طرح تنظیم بازار با نصب پرده مشخص می شوند.
طی روزهای اخیر قیمت گوشت مرغ در مشهد افزایش یافت و به حدود ۷۳ هزار ریال در هر کیلوگرم رسید.

ارسال نظرات

لطفا نظر خود را ارسال فرمایید