سال نو
واحد نمونه استانی
کارافرین نمونه
صنعت برتر
کنسانتره شتر
کنسانتره بز
شترمرغ
تفاهم گهردانه و ایزی بایو
افتخارات شرکت
بنر قرمز افغان
کلیه محصولات جم پرو
کیفیت برتر

نوآوری در واکسیناسیون طیور

Merial که بخش سلامت دام شرکت دارویی چندملیتی Sanofi است، دیروز ۸ سپتامبر (۱۷شهریور) از یک نوآوری در واکسیناسیون طیور تحت عنوان : واکسیناسیون طیور به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس بیماری نیوکاسل (NDV) با قرص های جوشان خبر داد.
کارشناسان Merial اذعان کردند : قرص جوشان Avinew NeO یک فرمولاسیون ساده و سازگار با محیط زیست دارد و همان محتویات واکسن Avinew را داراست اما با میزان قابل مقایسه ای از ایمنی و کارایی بالاتر. این واکسنهای قرص جوشان اولین در جهان بوده و در مرغداری های بیش از ۸۰ کشور جهان توزیع خواهد شد.
قرص جوشان Avinew NeO در “گردهمایی بین المللی سلامت طیور۲۰۱۵” که  در کیپ تاون آفریقای جنوبی برگزار شد، معرفی شد و طبق برآورد کارشناسان Merial طی چند هفتۀ آینده عرضۀ جهانی این محصول آغاز خواهد شد.
این کمپانی اعلام کرد قرص جوشان Avinew NeO اولین طرح ارائه شده از ۶ طرح واکسیناسیون در قالب قرص جوشان برای پیشگیری از بیماری طیور است.
قرص جوشان Avinew NeO جایگزین سرنگ و آمپول هایی خواهد شد که دهه هاست توسط مرغداران در سرتاسر جهان استفاده می شود. این واکسن که به طرز چشمگیری شیوۀ واکسیناسیون را بهبود می بخشد و منجر به کاهش هزینۀ مرغداران می شود امنیت طیور و کاربر را دربر دارد و با کاهش ضایعات و اثرات کربن به محیط زیست هم آسیب وارد نمی سازد.

ITP News

۲۲ شهریور ۹۴چاپ

ارسال نظرات

لطفا نظر خود را ارسال فرمایید