سال نو
واحد نمونه استانی
کارافرین نمونه
صنعت برتر
کنسانتره شتر
کنسانتره بز
شترمرغ
تفاهم گهردانه و ایزی بایو
افتخارات شرکت
بنر قرمز افغان
کلیه محصولات جم پرو
کیفیت برتر

واردات گوشت از استرالیا برای تامین نیاز بازار خراسان رضوی

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: واردات گوشت و دام زنده از قزاقستان، استرالیا و دیگر کشورها برای تامین نیاز استان دنبال می شود. 
علی رسولیان  در جلسه ستاد تنظیم بازار خراسان رضوی اظهارکرد: واردات گوشت و دام زنده از قزاقستان، استرالیا و کشورهای دارای مزیت برای تامین نیاز استان دنبال می شود.
وی افزود: به زودی هزار تن گوشت منجمد وارد استان می شود که با محوریت تعاونی ها و فروشگاه های زنجیره و اولویت حاشیه شهر توزیع خواهد شد. همچنین به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و کنترل بازار، ۱۵۰ تن گوشت منجمد از امروز در مشهد و شهرستان های استان توزیع شد.
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی کفت:از ورود بخش خصوصی به حوزه واردات گوشت حمایت می کنیم و برخی از ارگان ها و دستگاه ها برای واردات گوشت اعلام آمادگی کرده اند.
رسولیان با اشاره به تامین مرغ مورد نیاز نیز گفت:برای توزیع گوشت مرغ منجمد  پیگیری هایی صورت گرفته و در سریع ترین زمان ممکن این موضوع عملیاتی خواهد شد همچنین برای واردات برنج پاکستانی و لاستیک خودرو نیز از بخش خصوصی حمایت کرده و پیگیری های لازم برای تخصیص ارز به آن ها ، صورت می گیرد.
وی بیان کرد:تا کنون ۱۳ هزار و ۵۰۰ حلقه لاستیک بین کامیون داران خراسان رضوی توزیع و هزار حلقه دیگر  نیزوارد استان شده است.

itpnws

ارسال نظرات

لطفا نظر خود را ارسال فرمایید